Tvorba webstránok

TVORÍMEWEBSTRÁNKY & E-SHOPY

A iné skvelé veci, o ktorých ste nevedeli 😉 Neustále pracujeme na vylepšovaní a realizácii myšlienok našich klientov, pomáhame im rásť a venovať sa svojmu biznisu vďaka aplikáciám, ktoré sme pre nich vytvorili.

S ČÍM MÔŽEMEPOMÔCŤ MY?

1. IDEA

Analýza projektu a potrieb je prvým krokom pochopenia, čo klient potrebuje. Nie je dôležité, či ide o bežnú webstránku, alebo startupový projekt / portál. Dôležité je vypočuť si klienta, a dať mu ideu, ako sa to dá spraviť čo najlepšie.

2. DIZAJN

Každý produkt či služba musí byť „predajný“! Webstránka musí dizajnom zaujať v prvých sekundách, musí byť vizuálne pochopiteľná a hlavne responzívna do mobilných zariadení! Logo musí byť jednoduché a zapamätateľné.

3. MARKETING

Preraziť na trhu nikdy nie je jednoduché. Vieme pomôcť so správou sociálnych sietí, marketingom a stratégiou na mieru. V spolupráci s projektom #praveslovenske získate okamžitú spätnú väzbu na produkt.

VLASTNÁ WEBSTRÁNKA?Môže byť Vaša už do 14 dní !

Pripravíme Vám moderné webstránky s úvodnou lokálnou SEO indexáciou, vložením obsahu a grafickým spracovaním bannerov. Webstránka obsahuje vlastný redakčný systém na správu obsahu, vrátane technického zabezpečenia od kúpy domény cez vytvorenie hostingu a e-mailov.

BALÍČEKOBSAHUJE:

 • brainstorming (pochopenie firemnej politiky, produktu, projektu)
 • e-mail HelpDesk „24/7“ počas aj po realizácii
 • všeobecná analýza zamerania webu
 • redakčný systém WordPress (správa obsahu)
 • responsive grafika (aj pre mobily)
 • vyhodnotenie SEO onpage/offpage
 • úvodné vloženie obsahu (do 20 strán)
 • optimalizácia obsahu
 • optimalizácia kľúčových slov a meta
 • vytvorenie Facebook stránky
 • vytvorenie Instagram profilu
 • čas realizácie už aj do 14 dní

POTREBUJETEE-SHOP?

Doplatok za doplnenie e-shop modulu je len 100 € a získate tým plnohodnotný predajný online kanál s možnosťou prijímať platby kartou a kopec ďalších funkcií!

A ČO TOBUDE STÁŤ?

390 €

Výhradne emailová komunikácia počas realizácie

Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí vedia čo chcú a nechajú si poradiť od nášho tímu z marketingu. Obe strany nestrácajú čas telefonickými dotazmi či osobnými stretnutiami. Všetko prebieha rýchlou komunikáciou a schvaľovaním procesov cez e-mailovú komunikáciu 7 dní v týždni.

770 €

E-mailová a telefonická komunikácia s programátorom.

Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí nie sú veľmi stotožnení s výhradne e-mailovou komunikáciou. V tomto prípade majú na nás priamy telefonický kontakt, ako aj možnosť si dohodnúť osobné stretnutia u nás v kancelárii alebo na prevádzke. V tomto balíčku je navyše možnosť nafotiť prevádzku z našej strany pre použitie na novej webstránke.

Viac info na: mysme@praveslovenske.sk

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade 100% sumy vopred.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist