Prečo pridať článok?

Sieť #praveslovenske pomáha prezentovať všetko to, čo na Slovensku vznika a preto si získavame stále viac fanúšikov.
0
a viac fanúšikov
na sociálnych sieťach
0
a viac označení #praveslovenske
na fotkách fanúšikov
0
a viac impresií týždenne
na sieťach #praveslovenske
0
mesiacov existencie
3 sociálne siete a 5 blogov

Je to platené?

Je možné platené ale aj bezplatné pridanie článku, a to:

Sekcia .Tvorím je stále pre šikovných výrobcov, ktorí zachovávajú naše tradície, bezplatná. Stačí poslať článok a fotografie svojej tvorby.

V sekcii .Ochutnaj radi odprezentujeme slovenských výrobcov potravín bezplatne 1 všeobecným článkom o ich výrobe a predstavení firmy. Avšak PR články konkrétnych produktov budú spoplatnené podľa aktuálneho cenníka.

Sekcia .Spoznaj a .Videoblog je pre blogerov a fotografov bezplatná v tematike prezentácie krás a histórie regiónu. Teda rôzne tipy na túry, fotografie prírody, folklórne zvyky a pod., po schválení môžu byť zverejnené na tomto blogu. Pre hotely, reštaurácie a iné zážitkové prevádzky v regiónoch je takýto PR článok spoplatnený sumou 290€ za článok a musí byť vopred nami schválený.

Čo získate?

Zverejnením článku to nekončí:

Na zverejnený článok spravíme odkazy cez naše sociálne siete, hlavne cez Instagram STORY, ktoré majú najväčšiu efektivitu, pretože ľudia si ich sami otvárajú, nie je to len náhodné zobrazenie niekde na „nástenke“. Tento článok sa zdieľaním zobrazí tisíckam fanúšikov, ktorí milujú Slovensko a slovenské výrobky.

Pre blogerov, fotografov a nadšencov turistiky je tu veľký priestor, ako ukázať svojim pohľadom všetko to, čo krásne majú vo svojom okolí a chcú sa s týmito tipmi podeliť 🙂