Bannerová a PR reklama

HLAVNÝ WEBWWW.PRAVESLOVENSKE.SK

  • PR HIGHLIGHT – rotácia článkov z 5 blogov, do ktorej sa vsunie odkaz na PR článok buď na našich blogoch, alebo priamo na web objednávateľa. Jedná sa o priestor, ktorý sa vždy zobrazuje ako prvý aj na mobilných zariadeniach.
  • PR ČLÁNOK – agregácie najnovších článkov z 5 blogov sa zobrazujú na hlavnom webe. V tomto priestore sa dá zobraziť aj starší článok objednávateľa alebo odklik priamo na web objednávateľa v rámci danej tematiky.
  • BANNER 1180 x 200 px – grafický banner v rotácii max. 12 grafík po 6 sekundách. Zobrazuje sa v TOPe hlavnej stránky aj spodnej časti podstránok. Okrem hlavného webu sa zobrazuje aj na blogoch „.Ochutnaj“, „.Spoznaj“, „.Tradície“ a „.Tvorím“.
  • BANNER 345 x 345 px – grafický banner v rotácii max. 12 grafík po 6 sekundách. Zobrazuje sa v hornej časti hlavnej stránky aj spodnej časti podstránok. V ďalších blogoch „.Ochutnaj“, „.Spoznaj“, „.Tradície“ a „.Tvorím“ sa tento rozmer mení na 300 x 600 px.

A ČO TOBUDE STÁŤ?

BANNERMI TO NEKONČÍ! Ku každej ploche automaticky pridávame aj pravidelné zdieľanie STORY na našom Instagrame.

Napíšte nám Vaše požiadavky na marketing a niečo spolu vymyslíme. Uprednostňujeme hlavne dlhodobé spolupráce, ale vieme pomôcť aj na konkrétnych kampaniach v kooperácii s klientom. Ceny Vám preto nastavíme na mieru v rámci konkrétnej dĺžky a komplexnosti spolupráce.

Viac info na: mysme@praveslovenske.sk

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist