Vajda Group: Slovenské lode a hydromasážne vane na svetovej úrovni

Kto z vás vie zaradiť bratov Vajdovcov do toho správneho športu? Ak ste odpovedali vodný slalom, trafili ste. No už možno je menej tých, ktorí vedia, že bratia svoju vášeň k lodiam pretransformovali do ich výroby. Postupne sa od športu dostali k relaxu a tak sa do ich výrobného portfólia dostali aj turistické lode a hydromasážne vane, ľudovo povedané vírivky. No a keďže máme túto výrobu svetovej úrovne priamo na Slovensku a stojí za ňou množstvo technológií, rozhodne sme si to nemohli nechať ujsť. Viac na: techpedia.sk/vajda-group

Spoločnosť Vajda Group ročne produkuje 2000 lodí pre kanoistiku i veslárov, popri tom opúšťajú jej výrobu hydromasážne vane a špecializované výrobky pre rôzne odvetvia športu. Okrem špičkovej kvality a originality je našou najväčšou prednosťou odborný servis, ktorý poskytujeme našim zákazníkom v skutočne krátkom čase. Disponujeme kompletným materiálnym, technickým a odborným zázemím a o predaný výrobok sa staráme po celý čas jeho požívania.
Vo svete wellnessu úspešne presadzujú značku Vajda vlastné originálne riešenia, spájajúce nový dizajn, luxus pohodlia a efektívnosť masáže. Vane značky VAJDA Lotus Spas series sú prémiové produkty najvyššej kvality.

 

(Visited 91 times, 1 visits today)

Reklamný priestor

Podobné videá

LEAVE YOUR COMMENT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vitajte na stránkach #praveslovenske, čo Vás zaujíma?
Otvoriť sekciu .Ochutnaj
Pokračovať na hlavný portál
Otvoriť sekciu .Spoznaj
Otvoriť sekciu .Fotím
Prejsť na iŠop #praveslovenske
Otvoriť sekciu .Tvorím