TILIA – kozmetika

Spoločnosť KZLM-Tilia bola založená v roku 1997 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. História všetkých troch výrob sa však začala písať oveľa skôr – ešte pod hlavičkou Kožiarskych závodov Liptovský Mikuláš.

Postupne sa výroba rozširovala a dnes ponúka spoločnosť Tilia svojim partnerom a zákazníkom naozaj širokú paletu služieb. Patria medzi ne nielen služby a stroje pre kožiarsky priemysel, ale rovnako aj iné druhy strojov a ich opravy, výroba pracovných rukavíc a ďalších ochranných pracovných prostriedkov, a v neposlednom rade aj kozmetická výroba v širokom sortimente telovej a vlasovej kozmetiky.

Pôvodnou myšlienkou, ktorá stála pri vzniku kozmetickej výroby, bolo využitie zdrojov kolagénu, keratínu a elastínu. Neskôr boli doplnené ďalšími účinnými komponentami, ktoré boli úspešne zabudované do zloženia kozmetických výrobkov. Ide o komponenty, ktoré plne rešpektujú najmodernejšie kozmetické trendy a požiadavky trhu.

Viac info na: tilia.sk
Videoprodukcia: https://noprint.sk/

(Visited 222 times, 1 visits today)

Reklamný priestor

Podobné videá

LEAVE YOUR COMMENT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vitajte na stránkach #praveslovenske, čo Vás zaujíma?
Otvoriť sekciu .Ochutnaj
Pokračovať na hlavný portál
Otvoriť sekciu .Spoznaj
Otvoriť sekciu .Fotím
Prejsť na iŠop #praveslovenske
Otvoriť sekciu .Tvorím