Miss Folklór 2017

Promo zostrih finálového večera Miss Folklór 2017, ktorý sa konal dňa 15.septembra v priestoroch Hotela Galileo na Donovaloch za účasti pestrej odbornej poroty a divákov z celého Slovenska.

Spojenie krásy, talentu a vzťahu k tradičnej ľudovej kultúre. Tieto slová vystihujú súťaž o najzaujímavejšie dievča z radov folkloristiek. Netradičný koncept prehliadky ženskej krásy a talentu prinášame širokej verejnosti po úspešných troch ročníkoch. Od roku 2015 sa snažíme o formovanie podujatia, v ktorom súťažiace svojím prirodzeným prejavom a talentom ponúkajú divákom kvalitný a hodnotný umelecký program.

Miss Folklór je súťaž, ktorá svojím priebehom spĺňa základné prvky súťaže miss, ale od finalistiek vyžaduje, aby každá jedna z nich ovládala talent, ktorý je spojený so slovenským folklórom. V súťaži nemáme promenádu v plavkách a ideálne miery či výška nie sú kritériom pre úspešné absolvovanie kastingu. Do súťaže každoročne vyberáme 11 krásnych dievčat, ktoré sa vedia sólovo prezentovať ľudovým spevom, tancom, či hrou na hudobnom nástroji. Talent a celkové prirodzené vystupovanie je to, čo nás najviac zaujíma. MISS FOLKLÓR aj pre zahraničné Slovenky. Zahraniční Slováci sú významnými nositeľmi slovenskej národnej kultúry.

Viac info na: missfolklor.sk facebook.com/MISSFOLKLOR

(Visited 53 times, 1 visits today)

Reklamný priestor

Podobné videá

LEAVE YOUR COMMENT

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vitajte na stránkach #praveslovenske, čo Vás zaujíma?
Otvoriť sekciu .Ochutnaj
Pokračovať na hlavný portál
Otvoriť sekciu .Spoznaj
Otvoriť sekciu .Fotím
Prejsť na iŠop #praveslovenske
Otvoriť sekciu .Tvorím